• user warning: Disk full (/var/tmp/#sql_1f95af_0); waiting for someone to free some space... query: SELECT t.*,v.weight AS v_weight_unused FROM term_node r INNER JOIN term_data t ON r.tid = t.tid INNER JOIN vocabulary v ON t.vid = v.vid WHERE r.vid = 51 ORDER BY v.weight, t.weight, t.name in /var/www/vhosts/relitegoldaltinkaplama.com/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 640.
  • user warning: Disk full (/var/tmp/#sql_1f95af_0); waiting for someone to free some space... query: SELECT DISTINCT b.* FROM blocks b LEFT JOIN blocks_roles r ON b.module = r.module AND b.delta = r.delta LEFT JOIN i18n_blocks i18n ON (b.module = i18n.module AND b.delta = i18n.delta) WHERE (i18n.language ='tr' OR i18n.language ='' OR i18n.language IS NULL) AND ( b.theme = 'newswire' AND b.status = 1 AND (r.rid IN (1) OR r.rid IS NULL) )ORDER BY b.region, b.weight, b.module in /var/www/vhosts/relitegoldaltinkaplama.com/httpdocs/modules/block/block.module on line 460.

S.S.S

24 Ayar Mikron Kaplama nedir ?

Altının Saflık Oranı; ülkemizde “ayar”, birçok ülkede ise “karat” kelimeleriyle ifade edilir. 24 Ayar Altın %99,9; 18 Ayar %75; 14 Ayar %58 saflıktadır. Genelde Türkiyede yapılan kaplamalar 18 Ayar Altın ile yapılır ve 0,5 mikron kalınlıktadır Has Altın olmadığı için normal olarak kaplama bir zaman sonra kararma yapar. Biz kaplamalarımızda 24 Ayar yani Has Altın kullanıyoruz ve kaplamalarımız en az 1 mikron kalınlıktadır.

Altın Kaplama Yapılan Ürünler Zarar Görürmü ?
Avrupadan İthal  Sıvılarımız su bazlıdır. Kesinlikle zararı yoktur ve zehirsizdir.Yaptığımız işlem, ürünlerinize hiçbir şekilde zarar vermez. Tüm Doğa şartlarına ( sıcak, soğuk, Nem ) dayanıklıdır, parlaklığını ve ışıltısını kaybetmez.

Hangi Ürünlerimizi Altın Kaplatabiliriz ?
Tüm İletken olan ürünlerinizi örnek: Gümüş,Bakır,Çelik,Nikel,Krom 24 Ayar Altınla kaplayabiliriz. Örneğin; Musluklar, Çatal-Bıçaklar, Araç Ablemleri, Silahlar, Spor Aletleriniz,Aksesuarlarınız ,Tekne ve Yatlarda, Motorsikletlerde.

Altın Kaplama Yapmak İçin Ürünü Sökmek mi Lazım ?
24 Ayar Altın Kaplama yapılacak ürün sökülmeden , yerinde sabit bir şekilde veya sökülüpte harici olarakta yapılır. Çok kısa bir zamanda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz . Günlerce, Haftalarca beklemeniz gerekmez !

Altın Kaplama Yapılan Ürünlerde Kararma Olurmu ?
24 Ayar Altın Kaplama yapılan ürünlerinizde kararma ,paslanma, oksitlenme kesinlikle olmaz. Çünkü; HAS ALTINDIR (bilindiği gibi 24 ayar Altın kararmaz ve paslanmaz).

Kaplama Yapılacak Ürünlerde Boyut Sınırı Varmı ?               
Bizim özelliğimizden birtanesi; yeni geliştirilmiş Mobil Kaplama Makinelerimizle, ufak bir paradan, bir ev çatısına kadar Kaplama yapılır, boyutta sınır yoktur.

Eğer bizden çok uzaktaysanız !
Çalıştığımız Kargo Şirketleri (Yurtiçi Kargo- Aras Kargo) ile hiç sorun değil !  bize göndermiş olduğunuz ürünü 3 veya 4 gün içinde, size  Kaplanmış olarak teslim edebiliriz.

Kaplamalarımız Garantili ve Sertifikalıdır !

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes