KURUMSAL

RELİTE GOLD

Metal Yüzey Kaplama.

Altın ve Gümüş kaplamada öncüyüz.

2008 Senesinde Almanyanın Münih Kentinde kurduğumuz Altın ve Gümüş kaplama hizmetlerini şimdi Türkiyede’de değerli Müşterilerimize sunuyoruz.

Mobil Cihazlarla Altın ve Gümüş kaplama işlemini Türkiye piyasasına sunan ilklerdeniz. Profesyonel  Kaplama Sistemlerimiz ve Ustalarımız ile Saf Altın ve Saf Gümüş kaplamada hizmet veriyoruz.

Profesyonel Atölyemizde yapılan Saf Altın ve Gümüş Mikron kaplamalar, her türlü Doğa şartlarına dayanıklı, kararmaz, paslanmaz, garantili  uzun yıllar güzel görünümünü kaybetmeyen kaplamalardır.

 

Kaplama özelliklerimiz

- Biz Relite Gold Firması, sizlere yep yeni bir sistemle 24 Ayar (999) Has Altın 925 Has Gümüş kaplamalar sunuyoruz.

- Son Teknoloji ile üretilmiş Su Bazlı Solüsyonlarımız ve ona göre üretilmiş Makinelerimizle yapılan kaplamada 24 Ayar Saf Altın ve Saf Gümüş kullanıyoruz.

- Çok önemli: Biz ‘’Yaldızlama’’ yapmıyoruz ! Biz Size gerçek Mikron Kaplama sunuyoruz ! En ince kaplamalarımız 0,8-1 Mikron arasıdır . Bunu isteğe bağlı 25 Mikrona kadar çıkara biliriz.

- Şimdiye kadar piyasada sunulan Altın Kaplamalarda, boyutlarda sınır vardır. Bizde yok! Bizim sistemimizle iğne kafasından komple bir Otomobile kadar Kaplama yapabiliriz. Gerekirse Objeyi yerinde, sökmeden de kaplaya biliriz.

- Başka bir özelliğimiz de, Sizleri Haftalarca,Aylarca bekletmiyoruz.!

- Kaplamalarımız 3 Sene Garantilidir.

Biz diyoruzki: Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim…

 

Relite Gold

Zafer Çelik

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes