Altın Kaplama

Türkiyede 2010 senesinde bsşlattığımız Brush Sistemi ile Altın ve Gümüş  kaplama İl, İl yayılmaya başladı.

Şimdiye kadar çok zahmetli ve pahalı yapılan bir İş, şimdi Nano teknolojisi ile çok basit ve kolay bir şekilde yapılabiliyor, ve en önemlisi; Altın veya Gümüş kaplanacak Objenin boyutları hiç önemli değil !!!

2010 senesine kadar, Türkiyede yapılan Altın veya Gümüş kaplamalar sade Banyo sistemi ile yapılırdı ve düşünün 2x1 metre büyüklüğünde bir Obje, hiç bir kaplamacıda bukadar büyük bir Banyo yoktur mümkün değil ! Bu büyüklükte bir Banyo binlerce litre Altın sıvısı demek,hiç bir kaplamacı bunun altından kalkamaz  bundan dolayı 2010 senesinden önce böyle büyük parçaları Türkiyede kaplatmak mümkün değildi, ha bu kadar büyüklükte Bakır veya Nikel Banyoları var çünkü bunların sıvıları Altın veya Gümüş kadar maliyetli değil.

Nano Teknolojisi ile Üretilmiş Solüsyonlarız ve bu Teknolojiye uygun Elektrolüz Mobil kaplama Cihazlarımızla bu sorunları aştık ve Objeyi Altın sıvısının içine batırmak yerine, Altın sıvısını Objenin üzerine Elektrolüz cihazla sürerek sistemimizi başarılı bir şekilde geliştirdik ve yaydık. Mobil kaplama sistemimizle kaplanacak Obje hangi boyuttta olursa olsun, Altın veya Gümüş kaplaya biliyoruz.

2010 Senesinden bu güne kadar Halkımıza hizmet veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.

Bu işi bende yaparım diyen Arkadaşlar lütfen arayın veya yazın www.relitegoldaltinkaplama.com

Zafer Çelik

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes