ALTIN KAPLAMA

Bu yazımı Altın kaplama işine girmek isteyen Arkadaşlar için yazıyorum,çünkü faydası olacağını düşünüyorum.
Bana bu konuda bir çok telefonlar geliyor ve kısmın düşüncesi şöyle; işte piyasada satılan amator kaplama Cihazlardan bir tane alırım yanında solüsyonlarınıda veriyorlar ve işe başlarım bol para kazanırım....
Sermaye; çok az veya hiç yok !
Alt yapı yani bir Atölye vs. yok !
Arkadaşlar bu şekilde mümkün değil olmaz hiç denemeyin !
Şimdi gelelim öbür kısıma. Bu kısım da Piyasada çok ucuza satılan ve büyük Objeleri kaplamada tamamen yetersiz olan Cihazları ve ekipmanları alacak sermayesi var ve alıyor, bir zaman sonra anlıyor aldığı Cihazın bir ''Oyuncak''olduğunu. Bunları bize gelen telefonlardan biliyorum.
Sonuç bir miktar Paraları ve bir kaç Ay zamanlarını harcamış oluyorlar.

Değerli Arkadaşlar Altın veya Gümüş kaplamak güzel bir İş ve meslek, ama şimdiki bu Hızlı, Katı ve acımasız Piyasada alt yapınız sağlam olası gerekiyor Profesyonel Cihazlar ve Ekipmanlarla çalışmanız Sizi başarıya götürür. Ben yaptığım her kaplamdan sonra güzel bir İş çıktıysa halen Çocuklar gibi seviniyorum.
Altının ve Gümüşün güzelliğini kapladığınız Objeye verebilmek çok önemli Profesyonel aletlerle çalışmanız gerekiyor, çalışırken sizi yormayacak üzmeyecek akıllı Cihazlar kullanırsanız iyi bir İş çıkarırsınız, iyi bir İş sizi başka işlere taşır bu Sektörde tanınmanızı sağlar eğer iyi İş çıkaramadıysanız bu da çok çabuk yayılır duyulur!
İyi bir kaplamacı olmak istiyorsanız Profesyonel Ekipmanlar kullanmanız şart.

Sayın Arkadaşlar benim Size tavsiyem;
1. Bütce : Atölyenizi kurduktan sonra Reklam, Broşür vs.gereken Para.
2. Altyapı: Profesyonel Ekipmanlar ve Eğitim
3. Tanıtım: 3 ay günde 12 saat sektörleri dolaşıp tanıtmak
4. Sabır !
5. Tecrübe: Bu İşi sevmeniz gerekiyor sevdiğiniz an tecrübe oluyor.Ben haftanın 20 saatini deney yapmakla geçiriyorum ve herseferinde yeni birşeyler öğreniyorum ama İşimi seviyorum !
Bu 5 kategoride hazırsanız size bu iyi kazançlı İşi tavsiye ederim. Şüphesiz emeğinizin karşılığını bolca alırsınız !
Relite Gold
Zafer Çelik

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes